06 - 09 - 2023
Fot. firmowe

Agritechnica 2023: dzień otwarty dla gości z Polski

W listopadzie 2023 w Hanowerze odbywa się Agritechnica. To największa wystawa rolnicza na świecie poświęcona technice. Dzień 14.11 jest dedykowany Polakom. Mamy wstęp wolny! Czytaj w Agrokonsument.pl

 

Po raz pierwszy od 2019 r. Agritechnica po pandemii znowu otwiera swe podwoje. To ponad 2600 wystawców w 24 halach na ponad 40 ha powierzchni wystawienniczej oraz szeroki międzynarodowy program techniczny.

Czas trwania: 12-18 listopada 2023 r.

Edycja 2023 obejmie m.in. Międzynarodowy Dzień Rolnika poświęcony Polsce.

Program techniczny Agritechnica oferuje liczne prezentacje na takie tematy, jak inteligentne rolnictwo, pod hasłem „Zielona produktywność”.

Oznacza on, w jaki sposób nowe koncepcje i pionierskie innowacje zapewniają wydajność rolnictwa przy jednoczesnej ochronie przyrody, klimatu i środowiska.

Zainteresowani rolnicy z Polski, których i w tym roku na pewno nie zabraknie, doceniają to miejsce za pełną gamę sprzętu, rozwiązań i innowacji, których nie ma nigdzie indziej na świecie.

 

Czy PiS zdobędzie sympatię wsi po 15 września: zamknięcie granicy na ukraińskie ziarno?

 

Międzynarodowy Dzień Rolników – Polska w roli głównej

 

Na tegorocznej Agritechnice Polska i Francja zostały wyróżnione z okazji Międzynarodowego Dnia Rolnika. Rozpoczynający się we wtorek, 14 listopada program skupiający się na Polsce, poświęcony jest kluczowym tematom istotnym dla rolników, ekspertów i organizacji zajmujących się maszynami nad Wisłą.

W trakcie jego trwania, organizatorzy zapewniają tłumaczenie symultaniczne na język polski.

Tematy, jakie zostaną na nim poruszone, obejmują rozporządzenie UE w sprawie zrównoważonego stosowania środków ochrony roślin.

Planowane dyskusje koncentrują się na kompromisie między ochroną środowiska a produktywnością gospodarstw rolnych. W programie również Zielony Ład i jego praktyczne wdrożenie.

Polscy profesjonaliści z branży rolniczej odwiedzający targi Agritechnica 14 listopada otrzymają bezpłatny wstęp na wystawę. Bilety: kliknij tutaj.

Opr. na podst. materiałów DLG

 

 

Olejnik, Barylski, Wika, Sobiech, Gawęcki i Gryn: przetwórca i rolnik chcą stabilizacji

Redakcja Agrokonsument.pl
Serwis Agrokonsument.pl specjalizuje się w treściach kierowanych dla konsumentów i branży agro. Polityka rolna, bezpieczeństwo żywności, ubezpieczenia, prawo.
przeczytaj inne artykuły tego autora
Wydrukuj
PILNE !
Zobacz podobne:

Inni przeczytali również: