28 - 02 - 2023
Fot. Claas

Cyfrowy multitool dla mechanika

W przydomowym warsztacie każdy użytkownik maszyn zwykle ma wszystkie niezbędne narzędzia do naprawy swojego sprzętu. Są one również dostępne on-line w aplikacji Claas connect. Czytaj w Agrokonsument.pl

 

Dzięki Claas connect, każdy użytkownik maszyn tej marki jest w stanie sam rozkodować kod błędu. Pomaga ona dowiedzieć się, który z elementów uległ awarii lub jaki parametr wymaga uwagi, znaleźć odpowiednie części i zamówić je on-line.

Może także policzyć ilość siatki, sznurka i folii. Posiadacze sieczkarni z zakiszaczem obliczą potrzebną ilość środka zakiszającego.

Wykaz środków smarnych pomoże w zamówieniu odpowiedniego oleju i smarów.

 

Brona wirnikowa czy talerzowa: specjalistyczna agrotechnika Poettinger

 

Parts Doc – katalog części zamiennych online

 

Jeśli już wiadomo, który z podzespołów uległ awarii, zawarty w platformie Claas connect program Parts Doc pozwoli znaleźć potrzebną część.

 

Szukanie ułatwiają łatwe do zrozumienia rysunki techniczne. W ten sposób można sprawnie odnaleźć żądany element w katalogu. To rozwiązanie znacznie skraca czas poszukiwania części i minimalizuje ryzyko zakupu nieodpowiedniego elementu.

Użytkownicy, którzy wypełnili swoje dane i otrzymali od dealera dostęp do katalogu widzą numery części.

To istotna różnica w porównaniu z katalogiem on-line dostępnym dla wszystkich.

 

Złote Medale Polagra Premiery 2023: robot, ładowarki i nie tylko!

 

Parts Shop – zakupy części

 

Jeśli mamy już wybrane numery części możemy dokonać złożenia zamówienia poprzez Parts Shop. Po uzupełnieniu wszystkich niezbędnych danych oraz podaniu numerów i liczby sztuk składamy zamówienie on-line.

Opr. na podstawie informacji prasowej Claas

 

 

Twarda nakładka uprawowa Marathon Edge Väderstad: coś na ekoschematy

Redakcja Agrokonsument.pl
Serwis Agrokonsument.pl specjalizuje się w treściach kierowanych dla konsumentów i branży agro. Polityka rolna, bezpieczeństwo żywności, ubezpieczenia, prawo.
przeczytaj inne artykuły tego autora
Wydrukuj
PILNE !
Zobacz podobne:

Inni przeczytali również: