05 - 07 - 2023
Fot. firmowe

Twarda nakładka uprawowa Marathon Edge Väderstad: coś na ekoschematy

Oto coś, co świetnie wpisze się w tematykę ekoschematów nowej WPR od 2023 r. Nowa, supertwarda nakładka uprawowa Marathon Edge Väderstad. Czytaj w Agrokonsument.pl

 

 

Väderstad, jeden ze światowych liderów w dziedzinie uprawy roli i siewu, przedstawił nową nakładkę uprawową Marathon Edge 80 mm.

Dzięki swojemu kształtowi, nakładka ma:

  • wysoką zdolność zagłębiania się w glebę,
  • ultradługą żywotność, w porównaniu do standardowych nakładek.

 

Seria narzędzi Marathon firmy Väderstad jest wzmocniona jednym z najtwardszych metali na świecie – węglikiem wolframu.

 

Väderstad i nowy agregat Carrier XT 425-625

 

Długa żywotność to podstawa

 

– Nowa nakładka to najchętniej wybierana opcja dla kultywatora Väderstad Swift 400-870, ale możliwy jest również montaż na maszynach TopDown, Opus i Cultus – mówi Wolfram Hastolz, dyrektor ds. zarządzania produktem w firmie Väderstad.

 

Należy pamiętać, że Marathon Edge ma do 3-4 razy dłuższą żywotność w stosunku do standardowej nakładki. Część można już zamawiać, a pierwsze dostawy będą miały miejsce wiosną 2023 roku.

 

Profesjonalna czyszczalnia do ziarna: od Riela Polska

Twardziel Carrier XT

 

Przypomnijmy, że w poprzednich materiałach prasowych przedstawialiśmy też nowy agregat Carrier XT 425-625. Każdy talerz maszyny jest produkowany z wysokiej jakości szwedzkiej stali V-55 we własnej fabryce Väderstad.

Zapewnia to wysoką odporność na zużycie i długotrwałe działanie w warunkach polowych. Maszyna może być wyposażony w talerze o średnicy:

  • 450 mm, 470 mm TrueCut lub
  • CrossCutter – talerze do uprawy ultrapłytkiej.

Nowy Carrier XT 425-625 miał swoją oficjalną premierę podczas wystawy polowej DLG Field Days w Niemczech w czerwcu 2022.

Opr. na podstawie materiałów prasowych Väderstad

Väderstad Proceed zdobywa podwójną nagrodę na targach SIMA

 

Redakcja Agrokonsument.pl
Serwis Agrokonsument.pl specjalizuje się w treściach kierowanych dla konsumentów i branży agro. Polityka rolna, bezpieczeństwo żywności, ubezpieczenia, prawo.
przeczytaj inne artykuły tego autora
Wydrukuj
PILNE !
Zobacz podobne:

Inni przeczytali również: