28 - 09 - 2022
Fot. P. Łuczak, Agrokonsument.pl

Agro Show 2022: podsumowanie wystawy

Tegoroczne Agro Show można uznać za bardzo udane. Dopisało wszystko: wystawcy, zwiedzający i pogoda. Czytaj w Agrokonsument.pl

 

 

Oto podsumowanie godne najlepszych wystaw rolniczych. Na tegorocznym Agro Show na ponad 131 tysiącach metrów kwadratowych swoje stanowiska zaprezentowało 641 wystawców.

Jak podkreśla organizator, Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych, wystawę w ciągu trzech dni odwiedziło ponad 71 tys. osób.

Bardzo liczna była reprezentacja wystawców zagranicznych. W tym roku zaprezentowało się aż 99 firm spoza Polski, w tym z Ukrainy.

 

Sasza the owner: znany youtuber o swej motoryzacyjnej pasji

 

Doskonała organizacja, płatne bilety

 

Trzeba przyznać, że skala i rozmach tego wydarzenia już dawno sytuują Agro Show wśród największych rolniczych imprez na świecie. Od lat organizacja targów jest wzorowa. To nie tylko szeroka oferta wystawiennicza, układ stoisk. Trzeba zwrócić uwagę na infrastrukturę towarzyszącą: szerokie drogi manewrowe, parkingi, sieć łączności, sanitariaty, gastronomia, ochrona i p.poż. itp.

Od kilku lat wystawa była ogrodzona i prowadzono liczenie gości.

W tym roku organizatorzy zdecydowali się na płatne bilety. Cena 20 zł dla dorosłych i 15 zł dla młodzieży. Jeśli były kupowane online – o 5 zł odpowiednio tańsze.

Tłumy zwiedzających pokazały jednak, że cena biletu nie jest zaporą, co z pewnością będzie wzorcem dla innych imprez wystawienniczych w kraju.

Wśród tłumów, które w tym roku odwiedziły Bednary, nie brakowało młodzieży. Oby było to zapowiedzią, że młodzi wiążą swoje plany życiowe z pozostaniem na wsi.

 

Opr. na podstawie informacji prasowej PIGMiUR

 

Väderstad i nowy agregat Carrier XT 425-625

Redakcja Agrokonsument.pl
Serwis Agrokonsument.pl specjalizuje się w treściach kierowanych dla konsumentów i branży agro. Polityka rolna, bezpieczeństwo żywności, ubezpieczenia, prawo.
przeczytaj inne artykuły tego autora
Wydrukuj
PILNE !
Zobacz podobne:

Inni przeczytali również: